ČASTÉ DOTAZY

Na místo konání tábora si každý účastník zařídí dopravu vlastní. Cesta bude v blízkosti tábora viditelně označená cedulemi. Adresy rekreačních středisek jsou:

Rekreační středisko BLANÍK
Smršťov 19, Louňovice pod Blaníkem, 257 06
(okres Benešov, Středočeský kraj)
Rekreační středisko NADĚJE
Svratouch 306, Svratouch, 539 42
(okres Chrudim, Pardubický kraj)
Mapa - Tary Camp Mapa - Tary Camp
Mapa - Tary Camp Mapa - Tary Camp

Ano, tábor je určen pro všechny, kteří mají rádi pohyb, natáčení a edit videí a chtějí se přiučit něčemu novému. Na táboře podporujeme a držíme týmového ducha. Účastníci budou mít možnost výběru mezi různými programy, které jsou rozdělené dle náročnosti.

Na táboře klademe velký důraz na bezpečnost. Přítomný bude proškolený zdravotník s lékárničkou. Složitější techniky nacvičujeme do dopadových žíněnek nebo písku a během tréninku složitějších technik používáme jištění. Dohled nad dětmi provádíme neustále a všichni pedagogičtí pracovníci mají školení Bezpečnost a ochrana zdraví při práci.

Ano, tábor je možné uhradit i na části konkrétně ve dvou splátkách. První část ve výši 2 500 Kč je splatná bezprostředně po odeslání rezervace. Druhá část ceny je splatná nejpozději do 1. 6.

V případě rezervace pobytu po termínu 1. 6. 2016 nebude možné využít této služby a bude nutné částku uhradit v plné výši, tedy 4 990 Kč.

Vždy uvádějte variabilní symbol uvedený na faktuře. Bez uvedení variabilního symbolu nebude možné vaši platbu identifikovat. Fakturu obdržíte v e-mailu po úspěšném vyplnění registrace na tábor.

Všichni účastnici mají po dobu konání tábora v ceně zahrnuté sportovní úrazové pojištění.

Trenéři jsou zkušení čeští traceuři, kteří mají velké zkušenosti s vedením parkourových tréninků.

Pohodlnou sportovní obuv, oblečení na trénink (na táboře bude po celou dobu možnost si zakoupit parkourové oblečení a dopňky Enjoy the Movement), vlastní spacák (místo spacáku možno na místě zapůjčit lůžkoviny zdarma), kapesné, plavky, hygienické potřeby – osuška, pastu a zubní kartáček, sprchový gel a šampón.

Kromě těchto věcí vezměte s sebou veškeré vyplněné a podepsané dokumenty:
- Přihláška na tábor
- Čestné prohlášení zákonného zástupce o bezinfekčnosti účastníka
- Potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na zotavovací akci
- Kopie kartičky pojištěnce
- Táborový řád

Ano, tuto skutečnost je potřeba napsat do poznámky při vyplňování formuláře s přihlášením na tábor. Přebírání dětí provádí zákonný zástupce, nebo osoba zástupcem písemně zmocněná na formuláři plná moc, který máte zde ke stažení. Přebírající osoba se vždy identifikuje pomocí občanského průkazu, nebo pasu.

Za projektem stojí Taras Povoroznyk, taky známý jako Tary, který v České republice patří v parkouru ke špičce a je bez pochyb nejvíce viditelným parkouristou na českém internetu. Věnuje se parkouru od dubna roku 2008 a trenéřině od roku 2012. Vlastní akreditovanou trenérskou licenci na parkour.

Ano, stačí napsat vaši prosbu do přihlašovacího formuláře při registraci na konkrétní turnus Tary Campu.

Ano, vyplňte to prosím v přihlašovacím formuláři do jiných sdělení. Bezlepková dieta je za příplatek 50 Kč / den pobytu.

Po úspěšném odeslání přihlašovacího formuláře obdržíte na uvedený e-mail potvrzení o rezervaci pobytu. Součástí zprávy jsou přiložené dokumenty, které je třeba dovést podepsané na tábor.

Jedním z nich je faktura, kterou je nutné zaplatit v řádném termínu. Odesláním registrace je rezervace závazná.

Bezpochyb nejlepší překážkou na trénink parkouru bude speciální konstrukce z lešení a podlážek, švédské bedny, dopadové žíněnky, pískoviště, trampolína, ping pongové stoly, slackline a přírodní překážky.

Ne všichni zaměstnavatelé přispívají, vždy záleží na konkrétní firmě. Jakmile zjistíte, že firma, u které pracujete přispívá, tak při registraci na tábor vyplňte firemní údaje.

Budeme potřebovat znát název firmy, její adresu a IČO. Na e-mail obdržíte vystavenou fakturu, kterou už jen přepošlete svému zaměstnavateli.

Další možností finanční výpomoci je příspěvek od zdravotní pojišťovny z fondu prevence. Pokud chcete využít tento příspěvek, zkontaktujte svoji zdravotní pojišťovnu a vyžádejte si potřebný formulář. Formulář nám následně zašlete vyplněný k potvrzení na e-mail info@tarycamp.cz.

V případě komplikací nebo individuálních požadavků nás můžete kontaktovat na e-mailu info@tarycamp.cz.

Stornovat pobyt na dětském letním táborovém pobytu Tary Camp, s nárokem na vrácení části peněz je možné pouze při znemožnění účasti z neočekávaně vzniklých zdravotních důvodů potvrzených lékařem.

Procentuální výpočet stornopoplatku proběhne k datu písemného doručení stornovacího formuláře včetně všech náležitostí na e-mailovou adresu info@tarycamp.cz. Stornovacím formulářem se rozumí reklamační formulář dostupný v sekci Dokumenty.

MÁŠ JINÝ DOTAZ?


Kontaktuj nás

+420 776 015 795
INFO@TARYCAMP.CZ

PŘIPOJ SE
© 2016 TARY CAMP