UBYTOVÁNÍ
NA 7 NOCÍ
ÚRAZOVÉ
POJIŠTĚNÍ
ÚČASTNÍKŮ
ZAJIŠTĚNÍ
PŘEKÁŽEK
PŘEDNÁŠKY A
WORKSHOPY
STRAVA
6X DENNĚ
NEOMEZENÝ
PITNÝ REŽIM
VYBAVENÍ
PRO SPORT
TÁBOROVÉ
TRIČKO
PEDAGOGICKÝ
DOZOR
A ZDRAVOTNÍCI
PROFESIONÁLNÍ
FOTOGRAFIE
A VIDEO

O CAMPU

PARKOUR, VIDEA, TARY


Parkour se stává hlavně díky videím na YouTube stále více populárním. To nás dovedlo k myšlence spojit parkour, natáčení, střih a YouTube dohromady a zabalit je spolu s nevšedními táborovými zážitky do jednoho týdne. Přijeď na Tary Camp a odnes si cenné zkušenosti ze světa parkouru i YouTube hned z první ruky od našich zkušených trenérů a YouTubera Taryho.

PROČ TARY CAMP?

PROTOŽE PARKOUR


Zjistíš jak správně postupovat při tréninku, jakým způsobem překonávat strach a jak vysvětlit ostatním lidem, co vlastně děláme. Láká tě akrobacie? Chtěl by ses naučit backo a jiné flipy? Na táboře se naučíš pracovat s vlastním tělem a zjistíš, čeho všeho jsi vlastně schopný. Posuneš se o level dál v překonání strachu z různých skoků a naučíš se vidět město jinýma očima.

Po celý týden se bude odehrávat celotáborová hra ''Yamakasi Challenge'', kde půjde převážně o spolupráci v týmu. Ty nejlepší z vás odměníme zajímavými cenami.

PROTOŽE VIDEA


Týden na Tary Campu bude nadupaný i po stránce kreativity. Každý den budeš mít za úkol natočit a sestříhat se svým vedoucím video na zadané téma, které si budeme na konci dne spolu s ostatními promítat a hlasovat pro to nejlepší. Zjistíš jaké možnosti nabízí YouTube kanál, jak na miniatury videí a mnoho dalších vychytávek!

PROTOŽE TARY


Sleduješ Taryho videa na YouTube? Tady ho potkáš na živo! Budeš mít celý týden na to ho poznat osobně a zeptat se ho na cokoliv. Ukáže ti videa ze svých začátků a prozradí na sebe další perly. Budeš mít možnost objevit se na společném videu, které se později uvidíš na jeho YouTube kanálu.

KDY A KDE

6 NAPLÁNOVANYCH TURNUSŮ SE RYCHLE PLNÍ. SPĚCHEJ, AŤ ZBYDE MÍSTO I PRO TEBE!

Připínaček Svratouch - Tary Camp

SVRATOUCH

Připínaček Louňovice - Tary Camp

LOUŇOUVICE

Pobyt - Tary Camp Pobyt - Tary Camp

Více informací

A CENA?

4.990 Kč

MÁŠ NĚJAKÉ OTÁZKY?


Jsou tu pro tebe zodpovězené


Nebo nás kontaktuj


+420 776 015 795
INFO@TARYCAMP.CZ

PŘIPOJ SE
© 2016 TARY CAMP