ČASTÉ DOTAZY

Na místo konání tábora si každý účastník zařídí dopravu vlastní. Adresy rekreačních středisek jsou:

Rekreační středisko PLASY
V Pekle 15E, Peklo, 331 01 Plasy
(Plzeňský kraj)
Rekreační středisko BLANÍK
Smršťov 19, Louňovice pod Blaníkem, 257 06
(okres Benešov, Středočeský kraj)
Rekreační středisko NADĚJE
Svratouch 306, Svratouch, 539 42
(okres Chrudim, Pardubický kraj)
Mapa - Tary Camp Mapa - Tary Camp
Mapa - Tary Camp Mapa - Tary Camp
Mapa - Tary Camp Mapa - Tary Camp

Ano, tábor je určen pro všechny, kteří mají rádi pohyb, natáčení a střih videí a chtějí se přiučit něčemu novému. Na táboře podporujeme a držíme týmového ducha. Účastníci budou mít možnost výběru mezi různými parkour workshopy, které jsou rozdělené dle náročnosti.

Na táboře klademe velký důraz na bezpečnost. Přítomný bude 24 hodin denně zkušený zdravotník s lékárničkou. Složitější techniky nacvičujeme do dopadových žíněnek nebo písku a během tréninku složitějších technik používáme jištění.

Ano, tábor je možné uhradit i na části, konkrétně ve dvou splátkách. První část ve výši 3 990 Kč je splatná do 7 dnů po odeslání rezervace. Druhá část ceny je splatná nejpozději do 31. března 2018.

V případě rezervace pobytu po termínu 31. března 2018 nebude možné využít této služby a bude nutné částku uhradit v plné výši, tedy 6 990 Kč.

Vždy uvádějte variabilní symbol uvedený na zálohové faktuře. Bez uvedení variabilního symbolu nebude možné vaši platbu identifikovat. Zálohovou fakturu obdržíte v e-mailu po úspěšném vyplnění přihlášky na tábor.

Ano budou, všichni účastnici mají po dobu konání tábora v ceně zahrnuté sportovní úrazové pojištění.

Trenéři jsou parkouristi, věnující se parkouru řadu let, kteří mají velké zkušenosti s vedením parkourových lekcí či workshopů.

 • Hygienické potřeby (osušku, kartáček, zubní pastu, šampón a sprchový gel)
 • Spodní prádlo, plavky, ponožky
 • Sportovní oblečení na tréninky
  (možnost si zakoupit Enjoy the Movement na campu)
 • Lehkou bundu či větrovku
 • Pohodlnou sportovní obuv, pantofle či žabky
 • Kapesné dle uvážení - na občerstvení a Enjoy the Movement

Kromě těchto věcí vezměte s sebou veškeré vyplněné a podepsané dokumenty:
 • Přihláška na Tary Camp
 • Čestné prohlášení zákonného zástupce
  o bezinfekčnosti účastníka
 • Lékařské potvrzení o zdravotní způsobilosti k účasti na
  zotavovací akci
 • Kopie kartičky pojištěnce
 • Táborový řád

Ano, tuto skutečnost je potřeba napsat do poznámky při vyplňování formuláře s přihlášením na tábor. Přebírání dětí provádí zákonný zástupce, nebo osoba zák. zástupcem písemně zmocněná na formuláři plná moc, který máte zde ke stažení. Přebírající osoba se vždy identifikuje pomocí občanského průkazu, či pasu.

Za projektem stojí Taras Povoroznyk, taky známý jako Tary, který v České republice patří v parkouru ke špičce a je bez pochyb nejvíce známým na českém a slovenském internetu. Věnuje se parkouru od dubna roku 2008 a trenéřině od roku 2012. Vlastní akreditovanou trenérskou licenci od ministerstva školství na parkour.

Ano je, stačí napsat vaši prosbu do přihlašovacího formuláře při registraci na konkrétní turnus Tary Campu.

Ano, vyplňte to prosím v přihlašovacím formuláři do sdělení o stravování. Bezlepková dieta je za příplatek 50 Kč za každý den pobytu.

Po úspěšném odeslání přihlašovacího formuláře obdržíte na uvedený e-mail potvrzení o rezervaci pobytu. Součástí zprávy jsou přiložené dokumenty, které je třeba dovést podepsané na tábor!

Jedním z nich je zálohová faktura, kterou je nutné zaplatit v řádném termínu. Odesláním registrace je rezervace závazná.

Bez pochyb nejlepší překážkou na trénink parkouru bude speciální konstrukce z lešení a dalších materiálů, švédské bedny, věže z palet, dopadové žíněnky, pískoviště, trampolína, slackline a přírodní překážky.

Ne všichni zaměstnavatelé přispívají, vždy záleží na konkrétní firmě. Jakmile zjistíte, že firma, u které pracujete, přispívá, tak při registraci na tábor vyplňte firemní údaje do části Fakturační údaje.

Budeme potřebovat znát název firmy, IČO, DIČ a její adresu. Na e-mail obdržíte vystavenou zálohovou fakturu, kterou už jen přepošlete svému zaměstnavateli.

V případě komplikací nebo individuálních požadavků nás můžete kontaktovat na e-mailu info@tarycamp.cz.

Stornovat pobyt na dětském letním táborovém pobytu Tary Camp, s nárokem na vrácení části peněz, je možné pouze při znemožnění účasti z neočekávaně vzniklých zdravotních důvodů potvrzených lékařem.

Procentuální výpočet stornopoplatku proběhne k datu písemného doručení stornovacího formuláře včetně všech náležitostí na e-mailovou adresu info@tarycamp.cz. Stornovací formulář je dostupný v sekci Dokumenty na našem webu.

MÁŠ JINÝ DOTAZ?


Kontaktuj nás

+420 776 015 795
INFO@TARYCAMP.CZ

PŘIPOJ SE
© 2016 - 2018 TARY CAMP