UBYTOVÁNÍ
NA 7 NOCÍ
ÚRAZOVÉ
POJIŠTĚNÍ
ÚČASTNÍKŮ
ZAJIŠTĚNÍ
PŘEKÁŽEK
PŘEDNÁŠKY A
WORKSHOPY
STRAVA
6X DENNĚ
NEOMEZENÝ
PITNÝ REŽIM
VYBAVENÍ
PRO SPORT
TÝMOVÉ
TRIČKO
TRENÉRSKÝ
DOZOR
A ZDRAVOTNÍCI
AUTOGRAMIÁDA
A FOTOGRAFIE

CENA? SLEVA!

3 495 Kč / 145 €

Celou částku 3 495 Kč/145 €, je nutné uhradit nejpozději do 7 dnů od on-line registrace. Na jeden z účtu Tary Camp s.r.o.

O CAMPU

PARKOUR, VIDEA, TARY


Parkour se stává hlavně díky Taryho videím na YouTube stále více populárním. To nás dovedlo k myšlence spojit parkour, natáčení a střih videí s YouTubem dohromady a zabalit je spolu s nevšedními campovými zážitky do jednoho neuvěřitelného týdne. Přijeď na Tary Camp a odnes si cenné zkušenosti ze světa parkouru a YouTube hned z první ruky od youtubera Taryho a našich zkušených trenérů.

PROČ TARY CAMP?

PROTOŽE PARKOUR


Zjistíš jak správně postupovat při tréninku, jakým způsobem překonávat strach a jak vysvětlit ostatním lidem, co vlastně děláme. Láká tě akrobacie? Chtěl by ses naučit backo a jiné flipy? Na campu se naučíš pracovat s vlastním tělem a zjistíš, čeho všeho jsi vlastně schopný. Posuneš se o level dál v překonání strachu z různých skoků a naučíš se vidět své město či vesnici jinýma očima.

Po celý týden se bude odehrávat celocampová hra Yamakasi Challenge, kde půjde převážně o spolupráci v týmu a zdravou soutěživost. Ty nejlepší z vás odměníme zajímavými cenami od značky Enjoy the Movement.

PROTOŽE VIDEA


Týden na Tary Campu bude nadupaný i po stránce kreativity. Za turnus budeš mít dvakrát za úkol natočit a sestříhat se svým týmem video na zadané téma. Tato videa si budeme večer promítat a účastníci rozhodnou o tom nejlepším. Na Tary Campu získáš základní znalosti a vychytávky jak natáčet a editovat videa. Zjistíš, jak to funguje na YouTube a získáš nejdůležitější tipy a triky, jak se prosadit na internetu!

PROTOŽE TARY


Sleduješ a hltáš Taryho videa na YouTube? Tady ho potkáš na živo! Budeš mít celý den na to, poznat ho osobně a zeptat se na cokoliv, budeš chtít. Ukáže ti nezveřejněná videa ze svých začátků a prozradí na sebe další perly. Budeš mít možnost, objevit se na Taryho YouTube kanále ve videu.

KDY A KDE

TURNUSY SE RYCHLE PLNÍ. SPĚCHEJ, AŤ ZBYDE MÍSTO I PRO TEBE!

Připínaček Svratouch - Tary Camp

SVRATOUCH

Připínaček Louňovice - Tary Camp

LOUŇOUVICE

Připínaček Louňovice - Tary Camp

GARNATAURUS

Pobyt - Tary Camp Pobyt - Tary Camp

Více informací

MÁŠ NĚJAKÉ OTÁZKY?


Jsou tu pro tebe zodpovězené


Nebo nás kontaktuj


+420 313 035 262
INFO@TARYCAMP.CZ

PŘIPOJ SE
© 2016 - 2019 TARY CAMP